ul. Tarnogajska 11-13, 50-512 Wrocław
€uro-Krajowy Odzysk Należności sp. z o.o. Windykacja, wierzytelności - Wrocław

Jak działamy?

 

ZAWSZE O KROK PRZED TWOIM DŁUŻNIKIEM!

 

Męczą Państwa nieskuteczne wezwania do zapłaty, standardowe linijki windykatorów i makulatura, jaką starają się zasypać dłużnika?

My nie jesteśmy firmą windykacyjną! By skutecznie odzyskać dla Państwa należności, nasz zespół detektywów rusza w teren. Pracujemy jak najbliżej Państwa dłużnika i patrzymy mu na ręce. W ten sposób stajemy się Państwa ostatnią szansą na zamianę papierowego nakazu zapłaty na prawdziwe papierowe pieniądze!

 

Na Dolnym Śląsku do odzyskiwania każdego długu podchodzimy ze szczególną starannością. Przed podjęciem działań dokładnie weryfikujemy każdy strzępek dostarczonych przez Państwa informacji. Dlatego Państwa rola w procesie odzyskiwania pieniędzy jest niezastąpiona. Tylko na podstawie rzetelnie przekazanych przez Państwa danych dłużnika i szczegółów sprawy możemy zacząć działać skutecznie.

 

Pierwszy najważniejszy krok to przesłanie nam informacji o długu i dłużniku, również za pomocą formularza na stronie - będzie szybciej i sprawniej.

Komornicy - droga przez mękę

Działamy lepiej od komorników

Teoretycznie komornicy mogą wykonywać swoje czynności w godzinach od 7 do 21, ale na palcach jednej ręki można policzyć tych, którzy rzecyzwiście wykonują jakiekolwiek czynności terenowe po przerwie na obiad. Przykłady? Proszę bardzo! Komornik z jednej z zachodniopomorskich kancelarii nie potrafił podać na wniosek wierzyciela dat sporządzenia notatek z czynności terenowych, które, jak zarzekał, były wykonane.

 

NIE DAJEMY ZWODZIĆ SIĘ ZA NOS!

 

Ile stracili Państwo czasu i pieniędzy na odzyskanie wierzytelności? Najwyższa pora to zakończyć! Zlecenie odzyskania długu przez formularz online jest bardzo proste to tylko kilka minut i jedyne 27 zł!

 

Naszą decyzję po wstępnej weryfikacji otrzymacie Państwo już w ciągu 5 dni roboczych.

Zapraszamy do kontaktu

+48 71-333-4-666 Pn - pt 8:00 - 15:00 lub skontaktuj się